Audiogids

Uzlabojiet savu apmeklētāju pieredzi ar audiogida palīdzību, kas īpaši veidots muzejiem, galerijām un dažādiem tūrisma objektiem.

Piedāvājam audiogidu ierakstīt ar dažādām balsīm vairākās valodās:

Latviešu, Lietuviešu, Igauņu, Krievu, Ukraiņu

Audiogids ir lielisks veids, kā iepazīt jaunu vietu un uzzināt par tās vēsturi un kultūru. Tie ir ideāls pavadonis tūristiem, kuri dod priekšroku izpētei savā tempā un saskaņā ar saviem nosacījumiem. Šajā sadaļā mēs detalizēti aplūkosim audio gidus, tostarp to funkcijas, priekšrocības un cenas.

Piedāvājam izveidot audiogidu no A-Z

Piedāvājam izveidot audiogidu no A-Z

Sākot ar
konsultāciju

Piemērotākā audiogida risinājuma izvēle, konsultācija satura sagatvošanai.

Tekstu tulkošana un rediģēšana

Tekstu tulkošana dažādās valodās. Ja Jums ir savi teksti, varam veikt rediģēšanas un pielāgošanas darbus audiogida vajadzībām.

Audiofailu sagatavošana

Tekstu ieskaņošana dažādās valodās mums piederošajās ierakstu studijās Baltijā. Plaša balss aktieru datubāze. Pēc nepieciešamības iespēja papildināt audiofailus ar fona mūziku un skaņām.

Audiogida
ierīces

Dažādu modeļu un ražotāju ierīces vai iespēja atskaņot ar QR koda palīdzību.

Piegāde un apkalpošana

Produkta piegāde, apmācība un tālākapkalpošana.

Kas ir audiogids?

Kas ir audiogids?

Audiogidi ir ierīces vai mobilās lietotnes, kas piedāvā audio saturu, lai ekskursantiem sniegtu informāciju par konkrētu vietu vai apskates objektu. Tie nodrošina apmeklētājiem audio komentārus, kurus var klausīties savā tempā. Audiogidus var iznomāt, iegādāties ekskursijas vietā vai lejupielādēt no mobilo lietotņu veikala.

Audiogidu funkcijas.

Audiogidu funkcijas.

Audiogidi piedāvā virkni funkciju, kas var uzlabot jūsu ekskursijas pieredzi. Dažas no funkcijām ir šādas:

  • vairāku valodu atbalsts – audiogidu piedāvājam ieskaņot vairākās valodās, tāpēc tas ir ideāls rīks tūristiem no citām valstīm.
  • detalizēta informācija – audiogids sniedz izsmeļošu informāciju par apmeklējamo vietu. Sniedz ieskatu vēsturē, kultūrā un nozīmīgumā.
  • pielāgošana – audiogids ļauj pielāgot ekskursijas pieredzi vēlmēm. Jūs varat dot iespēju saviem apmeklētājiem izvēlēties, kuras jomas izpētīt, izlaist sadaļas vai apturēt audioierakstu, lai atpūstos.
  • pieejamība bezsaistē – daudzas audiogidu versijas ir pieejamas bezsaistē, kas nozīmē, ka jums nav nepieciešams interneta pieslēgums, lai tās izmantotu.