Audiogrāmatas

Aizraujošs skaņu piedzīvojums - ar skaņu efektiem papildināta audiogrāmata veicinās klausītāja iztēli un uzlabos spēju iegrimt stāstā.

Piedāvājam ieskaņot audiogrāmatu un ierakstīt ar dažādām balsīm vairākās valodās:

Latviešu, Lietuviešu, Igauņu, Krievu, Ukraiņu

Kas ir audiogrāmata?

Kas ir audiogrāmata?

Audiogrāmata ir audio formāta versija grāmatas vai teksta darbam, kas tiek izlasīts un ierakstīts, lai to varētu klausīties un izbaudīt, nevis lasīt.

Kā notiek audiogrāmatas ieskaņošanas process?

Kā notiek audiogrāmatas ieskaņošanas process?

  • Satura sagatavošana – sākotnēji ir jāizvēlas grāmata vai teksts, kurš tiks pārveidots audiogrāmatas formātā. Tas var būt literārs darbs vai citāda veida teksts, piemēram, izglītības materiāli vai ziņas.
  • Teksta interpretācija – tiek izvēlēts balsis aktieris, kura balss tembrs atbilst nepieciešamajam formātam un tādējādi spēj to atveidot ar piemērotu intonāciju un emocionālu sajūtu.
  • Ieskaņošana –  balss aktieris ieraksta tekstu mūsu aprīkotajās studijās. Mēs nodrošinām augstu skaņas kvalitāti un skaidru izrunu.
  • Rediģēšana un pēcapstrāde – ierakstītais materiāls tiek pārbaudīts, rediģēts un apstrādāts, lai novērstu jebkādas kļūdas un uzlabotu kopējo kvalitāti. Tas var ietvert skaņas līmeņa pielāgošanu, klusuma noņemšanu un citus labojumus.
  • Formāta sagatavošana –  noslēgumā audiogrāmata tiek sagatavota un pārveidota digitālajā formātā, lai to varētu izplatīt nepieciešamajos kanālos.

Audiogrāmatas ieskaņošanas process prasa rūpīgu plānošanu, profesionālu izpildi un augstu kvalitātes standartu, lai radītu labu un baudāmu audiogrāmatu, kas piesaista un ieinteresē klausītājus.