Zinātniskais tulkojums

Zinātniskais tulkojums

Veicot zinātniskus pētījumus un tos publicējot, ļoti svarīga ir precīza informācijas sniegšana. Tomēr valodas barjeras bieži vien var kavēt zinātnisko atziņu un rezultātu izplatīšanu, jo īpaši globalizētajā pasaulē, kurā pētnieki un zinātnieki nāk no dažādām valodām. Te var palīdzēt zinātniskās tulkošanas pakalpojumi. Tulkojot zinātniskus tekstus dažādās valodās, šie pakalpojumi var palīdzēt pārvarēt komunikācijas plaisu un veicināt zinātnisko ideju un atklājumu apmaiņu pāri robežām

Mūsu zinātnisko tulkojumu pakalpojumu sniedzēji cenšas nodrošināt precīzus un uzticamus zinātnisko dokumentu tulkojumus, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes un integritātes standartiem. Mēs saprotam, cik svarīga ir skaidra un precīza informācijas sniegšana zinātniskajos pētījumos un publikācijās, un mums ir zināšanas un pieredze, lai sarežģītus zinātniskus terminus un jēdzienus tulkotu dažādās valodās, vienlaikus saglabājot to nozīmi un skaidrību. Neatkarīgi no tā, vai esat pētnieks, zinātnieks vai akadēmiķis, mūsu pakalpojumi var palīdzēt jums sasniegt plašāku auditoriju un panākt lielāku ietekmi ar saviem pētījumiem.

 

Zinātniskais tulkojums

Mūsu zinātnisko tulkojumu pakalpojumu priekšrocības

Šeit minētas dažas no iezīmēm, kas padara mūsu zinātniskās tulkošanas pakalpojumus izcilus:

01

Divvalodu ekspertīze

Mūsu tulkotāji un redaktori runā divās valodās - oriģinālvalodā un mērķvalodā - un ir ieguvuši augstāko zinātnisko grādu un/vai pieredzi zinātniskajās jomās, kurās viņi veic tulkojumus. Tas ļauj viņiem precīzi un brīvi tulkot sarežģītus zinātniskus terminus un jēdzienus, vienlaikus saglabājot oriģinālā teksta integritāti un skaidrību.

02

Kvalitātes nodrošināšana

Mums ir stingrs kvalitātes nodrošināšanas process, kas ietver korektūru un rediģēšanu, ko veic otrs eksperts tajā pašā zinātnes jomā, kā arī galīgo pārbaudi, ko veic projekta vadītājs, kurš nodrošina, ka tulkojums atbilst jūsu specifikācijām un standartiem.

03

Konfidencialitāte

Mēs saprotam zinātnisko pētījumu sensitīvo raksturu un konfidencialitātes nepieciešamību. Tāpēc mums ir stingra konfidencialitātes politika un procedūras, lai aizsargātu jūsu intelektuālo īpašumu un personisko informāciju.

04

Ātrs izpildes termiņš

Mēs zinām, ka zinātniskajos pētījumos un publikācijās laiks ir ļoti svarīgs. Tāpēc mēs piedāvājam ātru darbu izpildes laiku, nemazinot kvalitāti. Mēs varam izpildīt steidzamus pieprasījumus un piedāvājam paātrinātas piegādes iespējas.

05

Konkurētspējīgas cenas

Mēs saprotam, ka katrs zinātniskās tulkošanas projekts ir unikāls un var prasīt atšķirīgu kompetences un resursu līmeni. Tāpēc mēs piedāvājam pielāgotas cenas, pamatojoties uz jūsu projekta specifiskajām prasībām. Mēs piedāvājam pārredzamas un konkurētspējīgas cenas bez slēptiem maksājumiem.

06

Terminoloģijas pārvaldība

Mēs izmantojam modernu tulkošanas atmiņas programmatūru un terminoloģijas pārvaldības rīkus, lai nodrošinātu konsekvenci un precizitāti visos jūsu zinātniskās tulkošanas projektos. Mūsu terminoloģijas pārvaldības process palīdz mums uzturēt konsekventu un standartizētu terminoloģijas datubāzi, kas ir ļoti svarīga zinātnisko tulkojumu precizitātei un integritātei.

07

Tematisko ekspertu vērtējums

Papildu mūsu stingrajam kvalitātes nodrošināšanas procesam mēs piedāvājam arī iespēju zinātnisko tulkojumu projektiem izmantot tematisko ekspertu pārbaudi. Tas nozīmē, ka mēs varam lūgt, lai tulkojumu pārskata trešais eksperts tajā pašā zinātnes jomā, lai nodrošinātu, ka tulkojums ir precīzs un atspoguļo aktuālāko terminoloģiju un nozares tendences.

08

Lokalizācijas pakalpojumi

Papildu tulkošanai mēs piedāvājam arī zinātnisko dokumentu lokalizācijas pakalpojumus. Tas nozīmē, ka mēs varam pielāgot jūsu zinātniskos dokumentus konkrētam kultūras un valodas kontekstam, ņemot vērā reģionālās valodas, formatējuma un satura atšķirības. Mūsu lokalizācijas pakalpojumi var palīdzēt jums sasniegt plašāku auditoriju un padarīt jūsu zinātniskos pētījumus pieejamākus un atbilstošākus vietējām kopienām.

Ja jums ir nepieciešami precīzi un uzticami zinātniskie tulkojumi, sazinieties ar mums jau šodien. Mūsu tulkotāju un redaktoru komanda ir gatava sniegt jums pielāgotus risinājumus, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Vienkārši aizpildiet mūsu tiešsaistes veidlapu, norādot informāciju par savu projektu, un mēs izteiksim jums bezmaksas piedāvājumu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Mums ir stingrs kvalitātes nodrošināšanas process, kas ietver korektūru un rediģēšanu, ko veic otrs eksperts tajā pašā zinātnes jomā, kā arī galīgo pārbaudi, ko veic projekta vadītājs, kurš nodrošina, ka tulkojums atbilst jūsu specifikācijām un standartiem.

Tas ir atkarīgs no dokumenta garuma, sarežģītības un valodu pāra. Mēs varam jums aprēķināt aptuveno izpildes laiku, pamatojoties uz jūsu konkrētā projekta prasībām.

Jā, mēs piedāvājam apliecinātus tulkojumus oficiāliem dokumentiem, piemēram, diplomiem, izziņām un sertifikātiem. Mūsu apliecinātos tulkojumus atzīst universitātes, valsts iestādes un citas institūcijas.

Mums ir stingra konfidencialitātes politika un procedūras, lai aizsargātu jūsu intelektuālo īpašumu un personisko informāciju. Pēc pieprasījuma mēs ar saviem klientiem parakstām arī informācijas neizpaušanas līgumus.

    Man bija nepieciešams iztulkot tehnisku ziņojumu par jaunu medicīnas ierīci patenta pieteikumam, un uzņēmuma zinātniskās tulkošanas pakalpojumi pārspēja manas cerības. Viņi ne tikai nodrošināja precīzu un skaidru tulkojumu, bet arī palīdzēja man identificēt dažas kļūdas un neatbilstības oriģināltekstā. Es noteikti izmantošu viņu pakalpojumus vēlreiz!

    Inkognito izgudrotājs

    Inkognito izgudrotājs