Video tulkošana

Video tulkošana

Iegūstiet vairāk ar mūsu precīzajiem un prasmīgajiem transkripcijas un tulkošanas pakalpojumiem, paplašinot balss un audio satura sasniedzamību.

Mūsdienu globālajā ekonomikā uzņēmumiem ir jākomunicē ar klientiem visā pasaulē. Viens no visefektīvākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir videoklipu veidošana. Taču, ja jūsu videoklipi nav klientu valodā, tie nebūs īpaši efektīvi. Tieši šeit ir videoklipu tulkošanas pakalpojumi. Izmantojot mūsu video tulkošanas pakalpojumus, varat nodrošināt, ka jūsu videoklipi ir precīzi iztulkoti jūsu mērķauditorijas valodās.

Kas ir video tulkošana?

Video tulkošana ir video audio un teksta tulkošanas process vienā vai vairākās valodās. Tas ietver balss pārraides, subtitrus un titrus. Video tulkošanas pakalpojumi ir būtiski uzņēmumiem, kas vēlas sasniegt globālo auditoriju.

Video tulkošana

Mūsu video tulkošanas pakalpojumu priekšrocības

01

Precīzs tulkojums

Mūsu profesionālu tulkotāju komanda nodrošina, ka jūsu videoklips ir precīzi iztulkots vēlamajā valodā. Mēs saprotam, cik svarīga ir precizitāte, jo īpaši, ja runa ir par videoklipiem, kas pauž svarīgu vēstījumu.

02

Lokalizācija

Lokalizācija ietver videoklipa pielāgošanu mērķauditorijas konkrētajai kultūrai un valodai. Mūsu ekspertu komanda nodrošina, ka jūsu videoklips tiek atbilstoši lokalizēts mērķauditorijai.

03

Ātrs izpildes laiks

Mēs saprotam, ka video tulkošanā laiks ir ļoti svarīgs. Tāpēc mēs piedāvājam ātru izpildes laiku, nemazinot kvalitāti.

04

Augstas kvalitātes audio

Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu, ka jūsu tulkotā video audio ir kvalitatīvs. Tas nodrošina, ka jūsu vēstījums tiek skaidri un efektīvi nodots jūsu mērķauditorijai.

05

Subtitrēšana un titrēšana

Mēs sniedzam video subtitrēšanas un titrēšanas pakalpojumus. Tas ļauj jūsu mērķauditorijai skatīties jūsu videoklipus pat tad, ja tā nedzird audioierakstus.

06

Droši un konfidenciāli

Mēs saprotam, cik svarīga ir konfidencialitāte, kad runa ir par video tulkošanu. Tāpēc mēs nopietni izturamies pret drošību un nodrošinām, ka jūsu videoklipi tiek glabāti drošībā visā tulkošanas procesā.

07

Profesionāli balss aktieri

Mēs esam izveidojuši ekspertu komandu, kas var nodrošināt augstas kvalitātes balss ierunāšanu dažādās valodās. Mūsu balss aktieru dzimtā valoda ir mērķa valodas dzimtā valoda, kas nodrošina, ka balss ierunāšana skan dabiski un brīvi.

08

Daudzveidīgi produkcijas formāti

Mēs saprotam, ka dažādiem uzņēmumiem ir atšķirīgas vajadzības attiecībā uz video izvades formātiem. Tāpēc mēs piedāvājam daudzveidīgus jūsu tulkoto videoklipu izvades formātus, tostarp MP4, AVI, WMV un citus. Tas nodrošina, ka jūsu videoklipi ir saderīgi ar dažādām ierīcēm un platformām, tādējādi atvieglojot jūsu mērķauditorijas piekļuvi un skatīšanos.

Ja jūs interesē mūsu video tulkošanas pakalpojumi, sazinieties ar mums, lai apspriestu jūsu konkrētās prasības. Mēs saprotam, ka katrs projekts ir atšķirīgs, tāpēc sniegsim jums pielāgotu piedāvājumu, pamatojoties uz jūsu unikālajām vajadzībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Videoklipu tulkošanas izmaksas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, piemēram, no videoklipa garuma, iesaistītajām valodām un nepieciešamās lokalizācijas pakāpes. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu piedāvājumu, pamatojoties uz jūsu unikālajām prasībām.

Videoklipu tulkošanas laiks ir atkarīgs no videoklipa garuma un nepieciešamā lokalizācijas līmeņa. Mēs saprotam, ka laiks ir ļoti svarīgs, tāpēc mēs piedāvājam ātru izpildes laiku, nemazinot kvalitāti.

Jā, mēs sniedzam video subtitrēšanas un titrēšanas pakalpojumus. Tas ļauj jūsu mērķauditorijai skatīties jūsu videoklipus pat tad, ja viņi nedzird skaņu.

Jā, mēs nopietni pievēršamies drošībai un nodrošinām, ka jūsu videoklips tiek saglabāts drošībā un konfidencialitātē visā tulkošanas procesā.

    Esmu vairākkārt izmantojis DIGI MEDIA sniegtos video tulkošanas pakalpojumus, un esmu bijis pārsteigts par viņu uzmanību detaļām un ātru darbu izpildes laiku. Viņi man ir palīdzējuši sasniegt plašāku auditoriju un attīstīt manu uzņēmumu.

    Anonīms klients

    Anonīms klients