Sinhronais tulkojums

Sinhronais tulkojums

Sinhronais tulkojums ir ļoti svarīgs aspekts jebkurā starptautiskā pasākumā, konferencē vai sanāksmē, kurā dalībnieki runā dažādās valodās. Tas ietver runāto vārdu tulkošanu reāllaikā, ļaujot dalībniekiem saprast sarunu bez kavēšanās. Mūsu tulkošanas birojā mēs sniedzam augstas kvalitātes sinhronās tulkošanas pakalpojumus dažādos pasākumos un situācijās.

Mūsu sinhronās tulkošanas pakalpojumi ir paredzēti, lai nodrošinātu precīzus un savlaicīgus tulkošanas pakalpojumus dažādos pasākumos, tostarp:

 • konferencēs,
 • biznesa sanāksmēs,
 • tīmekļa semināros,
 • virtuālos pasākumos,
 • daudzvalodu pārraidēs.

Mūsu pieredzējušo sinhrono tulku komanda brīvi pārvalda vairākas valodas, tostarp, bet ne tikai, angļu, ukraiņu, latviešu, lietuviešu, igauņu, krievu, franču, spāņu, spāņu un citas valodas. Mēs strādājam ar mūsdienīgu aprīkojumu, lai sniegtu augstas kvalitātes sinhronās tulkošanas pakalpojumus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām.

Sinhronais tulkojums

Priekšrocības

Šeit ir uzskaitītas dažas no mūsu sinhronās tulkošanas pakalpojumu galvenajām priekšrocībām:

01

Pieredzējuši tulki

Mēs strādājam ar pieredzējušu sinhrono tulku komandu, kas labi pārzina mūsu klientu valodas un kultūru. Viņiem ir pieredze dažādās nozarēs, un viņi var nodrošināt precīzus un savlaicīgus tulkošanas pakalpojumus pat vissarežģītākajos pasākumos.

02

Modernākais aprīkojums

Mēs izmantojam mūsdienīgu aprīkojumu, tostarp skaņu necaurlaidīgas kabīnes, austiņas, mikrofonus un uztvērējus, lai nodrošinātu augstas kvalitātes sinhronās tulkošanas pakalpojumus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām. Mūsu aprīkojums tiek regulāri uzturēts un atjaunināts, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju.

03

Individualizēti pakalpojumi

Mēs saprotam, ka katrs pasākums ir unikāls, un mēs pielāgojam savus pakalpojumus klientu īpašajām vajadzībām. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai izprastu viņu prasības un sniegtu pielāgotus sinhronās tulkošanas pakalpojumus, kas atbilst viņu vajadzībām.

04

Kvalitātes nodrošināšana

Mums ir stingrs kvalitātes nodrošināšanas process, lai nodrošinātu, ka mūsu sinhronā tulkojuma pakalpojumi ir precīzi un atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Mūsu kvalitātes kontroles ekspertu komanda pārbauda katru tulkojumu, lai nodrošinātu precizitāti un konsekvenci.

Ja plānojat starptautisku pasākumu vai sanāksmi un jums ir nepieciešami augstas kvalitātes sinhronās tulkošanas pakalpojumi, mūsu pieredzējušo tulku komanda var palīdzēt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu individuālu piedāvājumu, un speriet pirmo soli ceļā uz veiksmīgu un netraucētu pasākumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka katram cenu pieprasījumam ir savas īpašas prasības, tāpēc aicinām jūs sazināties ar mums, lai apspriestu jūsu konkrētās vajadzības.

Biežāk uzdotie jautājumi

Mūsu sinhronās tulkošanas pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no katra pasākuma īpašajām prasībām. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu piedāvājumu.

Atkarībā no katra pasākuma īpašajām prasībām mēs varam nodrošināt tulkojumu vairākās valodās. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai apspriestu jūsu konkrētās vajadzības.

Mēs nodrošinām kvalitāti, strādājot ar pieredzējušiem sinhronajiem tulkiem, kuri labi pārzina mūsu klientu valodas un kultūru. Mums ir arī stingrs kvalitātes nodrošināšanas process, lai nodrošinātu precizitāti un konsekvenci.

  Sinhronās tulkošanas tulki bija lieliski, un aprīkojums bija augstākās klases. Mēs saņēmām pozitīvas atsauksmes no mūsu dalībniekiem un nevilcināmies izmantot šo aģentūru vēlreiz.

  Anonīms klients

  Anonīms klients