Mājas lapas tulkošana

Mājas lapas tulkošana

Vai vēlaties paplašināt savu uzņēmējdarbību visā pasaulē un sasniegt plašāku auditoriju? Ja jā, tīmekļa vietnes tulkošana ir būtisks solis jūsu starptautiskā mārketinga stratēģijā. Izmantojot tīmekļa vietņu tulkošanas pakalpojumus, varat viegli un precīzi iztulkot savu tīmekļa vietni vairākās valodās, padarot to pieejamāku starptautiskajiem klientiem.

DIGI MEDIA specializējas tīmekļa vietņu tulkošanas pakalpojumu sniegšanā, un mums ir ilggadēja pieredze darbā ar dažāda lieluma un nozaru uzņēmumiem. Mūsu profesionālo tulkotāju komanda ir dzimtās valodas pratēji un attiecīgo valodu eksperti, kas nodrošina precīzus un kultūrai atbilstošus tulkojumus. Mēs strādājam ar dažādām tīmekļa vietņu platformām un satura pārvaldības sistēmām, tostarp WordPress, Shopify, Squarespace un citām.

Mājas lapas tulkošana

Mūsu tīmekļa vietņu tulkošanas pakalpojumu iespējas

Mūsu tīmekļa vietņu tulkošanas pakalpojumi ietver virkni funkciju, lai nodrošinātu, ka jūsu tīmekļa vietne ir precīzi un efektīvi iztulkota jūsu mērķauditorijai. Šeit ir dažas no mūsu piedāvātajām galvenajām funkcijām:

01

Dzimtās valodas tulkotāji

Mūsu tulkotāji ir dzimtās valodas lietotāji, kas nodrošina precīzu un kultūrai atbilstošu tulkojumu.

02

Nozarei specifiskas zināšanas

Mums ir tulkotāji ar pieredzi dažādās nozarēs, tostarp finanšu, veselības aprūpes, tehnoloģiju un citās.

03

Individualizēti tulkojumi

Mēs saprotam, ka katram uzņēmumam ir sava unikāla balss un zīmola identitāte, tāpēc mēs pielāgojam tulkojumus, lai nodrošinātu, ka jūsu tīmekļa vietne saglabā sava zīmola identitāti.

04

SEO optimizācija

Mūsu tulkojumi ir SEO optimizēti, nodrošinot, ka jūsu vietne ir labi atrodama meklētājprogrammās pēc jūsu mērķa atslēgvārdiem vairākās valodās.

Ja ar saviem e-mācību materiāliem vēlaties sasniegt plašāku auditoriju, e-mācību tulkošana ir risinājums. Mūsu profesionālu tulkotāju komanda ir gatava palīdzēt. Sazinieties ar mums jau šodien, lai pieprasītu e-mācību tulkošanas projekta piedāvājumu. Katrs tulkošanas projekts ir unikāls, un mēs sadarbosimies ar jums, lai nodrošinātu, ka tulkotais saturs atbilst jūsu specifiskajām prasībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, mēs varam tulkot jūsu tīmekļa vietni tik daudzās valodās, cik jums nepieciešams.

Tīmekļa vietņu tulkošanas termiņi ir atkarīgi no projekta apjoma, taču mēs strādājam efektīvi, lai savlaicīgi nodrošinātu augstas kvalitātes tulkojumus.

Mūsu tulkotājiem mērķa valoda ir dzimtā valoda un viņi ir attiecīgo jomu eksperti, tādējādi nodrošinot precīzus un kultūrai atbilstošus tulkojumus. Mēs arī rūpīgi pārbaudām visas tulkotās lapas, lai nodrošinātu, ka tās darbojas pareizi un tajās nav kļūdu.

Mūsu tīmekļa vietņu tulkošanas pakalpojumu cenas atšķiras atkarībā no projekta apjoma un iesaistītajām valodām. Katram projektam mēs sniedzam pielāgotus piedāvājumus, lai nodrošinātu cenu noteikšanas precizitāti un pārredzamību.

    Es biju skeptiski noskaņots attiecībā uz tīmekļa vietņu tulkošanas pakalpojumu izmantošanu, taču DIGI MEDIA pārspēja manas cerības. Tulkojumi bija precīzi un kultūrai atbilstoši, un ar komandu bija viegli strādāt. Kopš tīmekļa vietnes tulkojuma esam veikuši tulkojumu, mūsu pārdošanas apjoms starptautiskā mērogā ir ievērojami palielinājies.

    Anonīms klients

    Anonīms klients