Reklāmu ierakstīšana

AD Recording

Reklāmu ierakstīšana ir būtiska mūsdienu reklāmas kampaņu sastāvdaļa. Tā ļauj visu audio un video saturu pārrakstīt teksta formā, ko pēc tam var izmantot dažādiem mērķiem. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams nodrošināt titrus saviem videoklipiem, vai jums ir nepieciešams rakstisks audio satura ieraksts, reklāmas ierakstīšana var palīdzēt.

Mūsu uzņēmumā mēs piedāvājam ātrus, precīzus un pieejamus reklāmu ierakstīšanas pakalpojumus. Mēs saprotam, ka katram klientam ir unikālas vajadzības, tāpēc mēs pielāgojam savus pakalpojumus jūsu īpašajām prasībām. Mūsu pieredzējušo transkripcionistu komanda cieši sadarbosies ar jums, lai nodrošinātu jūsu vēlmēm atbilstošus rezultātus.

Reklāmu ierakstīšana

Mūsu reklāmu ierakstīšanas pakalpojumu priekšrocības

01

Ātri izpildes termiņi

Mēs saprotam, ka, runājot par reklāmu, laiks ir ļoti svarīgs. Tāpēc mēs cenšamies piegādāt jūsu transkripcijas pēc iespējas ātrāk. Mūsu standarta izpildes laiks ir 48 stundas, taču nepieciešamības gadījumā mēs varam izpildīt arī steidzamus pasūtījumus.

02

Garantēta precizitāte

Mūsu transkripcionisti ir augsti kvalificēti un pieredzējuši, un mēs garantējam, ka visas mūsu transkripcijas ir precīzas. Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un programmatūru, lai nodrošinātu, ka mūsu transkripcijas ir bez kļūdām.

03

Korektūras process

Visi mūsu tulkojumi tiek rūpīgi pārbaudīti, lai nodrošinātu, ka tajos nav kļūdu un tie atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

04

Konfidencialitāte

Mēs saprotam, cik svarīga ir konfidencialitāte, kad runa ir par reklāmu. Tāpēc mums ir stingra konfidencialitātes politika, lai nodrošinātu, ka jūsu saturs ir drošs un aizsargāts.

Neļaujiet, lai neprecīza vai nepilnīga transkripcija kavē jūs maksimāli palielināt reklāmas kampaņu ietekmi. Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu izmantot mūsu reklāmas ierakstīšanas pakalpojumus un paceltu savu saturu jaunā līmenī. Pateicoties mūsu ātrajam izpildes laikam, garantētajai precizitātei un konkurētspējīgajām cenām, varat mums uzticēties, ka mēs nodrošināsim rezultātus, kas pārsniegs jūsu cerības. Sazinieties ar mums tagad un ļaujiet mums palīdzēt jums sasniegt jūsu reklāmas mērķus!

Biežāk uzdotie jautājumi

Saturu varat iesniegt, izmantojot e-pastu, FTP vai mākoņkrātuvi. Mūsu komanda sniegs jums detalizētus norādījumus par to, kā augšupielādēt failus.

Mūsu standarta izpildes laiks ir 48 stundas, taču, ja nepieciešams, mēs varam izpildīt steidzamus pasūtījumus.

Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un programmatūru, lai nodrošinātu, ka mūsu transkripcijas ir bez kļūdām. Mums ir arī pieredzējušu transkripcionistu komanda, kas rūpīgi pārbauda un rediģē visus transkripcijas tekstus pirms to piegādes.

Mēs pieņemam dažādus failu formātus, tostarp MP3, WAV, WMA un citus. Ja neesat pārliecināts, vai mēs pieņemam jūsu faila formātu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.

    Esmu izmantojis šo uzņēmumu visām savām reklāmu ierakstīšanas vajadzībām, un nekad neesmu bijis vīlies. Viņi vienmēr sniedz precīzus transkripcijas, un viņu darbu izpildes laiks ir ārkārtējs. Es viņus ļoti iesaku!

    Anonīms klients

    Anonīms klients