LAIPNI LŪDZAM MŪSU UZŅĒMUMĀ

Mediju pakalpojumi

MEDIJU PAKALPOJUMI

MĒS SAGATAVOSIM MATERIĀLUS DEMONSTRĒŠANAI SOCIĀLO MEDIJU PLATFORMĀS, TELEVĪZIJĀ, TELEFONISKI VAI JEBKURĀ CITĀ FORMĀTĀ PĒC PIEPRASĪJUMA.

Transcoding is the conversion of a video file from one digital format to another. This operation involves translating three elements at the same time – file format, video and audio.

Ar DCP jūsu saturs būs aizsargāts un sagatavots demonstrēšanai kinoteātros - DIGITĀLĀ KINO PAKOTNES (DCP) izveide un DCP ŠIFRĒŠANA (KDM) ir jaunākais solis materiāla sagatavošanā demonstrēšanai digitāli vai kinoteātros.

Mēs izmantojam tikai profesionālu, mūsdienīgu programmatūru, kas ļauj sasniegt visaugstāko iespējamo DCP kvalitāti. Pakalpojums ietver jūsu materiāla konvertēšanu 2D vai 3D DCP formātā un KDM šifrēšanu (atslēgu partija Baltijas reģionam).

Mums ir visa nepieciešamā transkodēšanas aparatūra, programmatūra un infrastruktūras iespējas, lai ātri izveidotu nepieciešamos failos un nodotu tos klientam tam ērtākajā veidā.

Plašais formātu klāsts, ar ko strādājam, ļaus klientam saņemt tieši viņam nepieciešamo formātu. Varam nodrošināt ne tikai dažādus formātus, bet, protams, arī dažādu kadru sekundē ātrumu, lai materiāls atbilstu platformai, uz kuras tiks demonstrēts.