Balss ieraksti

Balss ieraksti

Uzticieties mūsu daudzpusīgajiem balss ierakstu risinājumiem reklāmām, dokumentālajām filmām un multivides saturam, efektīvi piesaistot auditorijas uzmanību.

Izcili balss ieskaņošanas pakalpojumi visā Baltijā

Plašs modernu studiju tīkls

Mūsu ieskaņošanas pakalpojumi ir pieejami 14 studijās, tostarp 12 studijās Rīgā, vienā Tallinā un vienā Viļņā. Pateicoties tik plašam tīklam visās Baltijas valstīs, mēs varam izpildīt jebkura lieluma projektus. Turklāt mūsu modernās iekārtas nodrošina, ka jūsu projekts tiek ieskaņots, izmantojot augstākās kvalitātes aizkadra balsi.

Nepārspējamas cenas daudzvalodu ieskaņošanai

Papildu mūsu izcilajam servisam mēs piedāvājam vienas no konkurētspējīgākajām cenām nozarē par daudzvalodu ieskaņojumu. Mūsu izdevīgās cenas nozīmē, ka varat pielāgot savu saturu, lai savam budžetam draudzīgā formā sasniegtu dažādas auditorijas.

Balss ieraksti

Ātri izpildes termiņi

Mēs saprotam, ka laiks ir ļoti svarīgs, tāpēc mēs lepojamies ar to, ka visi mūsu aizkadra balss projekti tiek izpildīti ātri. Mūsu prasmīgā komanda strādā efektīvi, lai nodrošinātu, ka bez liekas slodzes uz jūsu budžetu projekta izpildei būtu piesaistīti labākie balss aktieri.

Galvenās piedāvātās valodas

Mūsu talantīgā komanda sniedz ieskaņošanas pakalpojumus dažādās valodās, tostarp angļu, ukraiņu, krievu, latviešu, lietuviešu, igauņu, franču, spāņu, somu, somu, zviedru, norvēģu un daudzās citās pēc klienta pieprasījuma. Šis plašais valodu klāsts ļauj jums sazināties ar auditoriju no dažādām vidēm.

Iespaidīgs dublēto filmu saraksts un plaša balss aktieru izvēle

Esam veiksmīgi adaptējuši daudzas filmas un citu audiovizuālo saturu saviem klientiem. Izvēles iespējas starp daudzskaitlīgajiem balss aktieriem nodrošina, ka mēs varam atrast ideāli piemērotu balsi jūsu projektam, sniedzot jūsu auditorijai teicamu un saistošu pieredzi.

Tulkošanas pakalpojumi un zīmola konsekvence

Ja jūsu audiovizuālais materiāls vēl nav tulkots, mūsu lielā un pieredzējusī tulkotāju komanda var parūpēties par to. Turklāt mēs garantējam zīmola konsekvenci, izveidojot terminoloģijas glosāriju, tādējādi nodrošinot, ka jūsu vēstījums saglabājas saskaņots un atbilst zīmolam.

Mēs esam gatavi ķerties pie jūsu ieskaņošanas projekta jau šodien! Pieprasiet cenu piedāvājumu un saņemiet izcilu darba rezultātu par draudzīgām cenām. Nepalaidiet garām iespēju sasniegt plašāku auditoriju, izmantojot mūsu profesionālos un efektīvos ieskaņošanas pakalpojumus.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vienkārši aizpildiet mūsu tīmekļa vietnē esošo kontaktformu, norādot informāciju par projektu, un mēs sazināsimies ar jums, piedāvājot pielāgotu cenu piedāvājumu, kas balstīts uz jūsu konkrētajām prasībām.

Jā, mūsu tīmekļa vietnē ir pieejami vairāki balss aktieru paraugi, kurus varat noklausīties un izvēlēties savam projektam piemērotāko.

Mūsu pieredzējušu profesionāļu komanda pārrauga katru ieskaņošanas procesa posmu, sākot no scenārija tulkošanas un beidzot ar audio miksēšanu, tādējādi pārliecinoties, ka mēs vienmēr nodrošinām augstas kvalitātes rezultātus.