Dublāža

Izvēlieties mūsu dublēšanas pakalpojumus, lai iegūtu augstas kvalitātes, kulturāli precīzas balss dublāžas, papildinot savus mediju projektus un piesaistot globālu auditoriju.

Plašs modernu studiju tīkls

ienā Viļņā. Ar tik plašu tīklu Baltijas valstīs mums ir iespēja īstenot jebkura lieluma projektus. Turklāt mūsu modernās iekārtas nodrošina, ka jūs saņemat visaugstākās kvalitātes balss ierakstus.

Lieliskas cenas daudzvalodu dublāžai

Papildus mūsu izcilajam servisam mēs piedāvājam vienas no labākajām cenām nozarē par dublāžu vairākās valodās. Mūsu konkurētspējīgais piedāvājums nozīmē, ka varat pielāgot savu saturu, lai sasniegtu plašāku auditoriju, nesaņemot iespaidīgu rēķinu.

Dublāža

Ātri izpildes termiņi

Mēs saprotam, ka laiks ir ļoti svarīgs, tāpēc lepojamies ar to, ka visi mūsu dublāžas projekti tiek veikti ātri. Mūsu prasmīgā komanda strādā efektīvi, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat augstākās kvalitātes lūpu sinhronizāciju, kā citiem vārdiem sauc dublāžu

Galvenās piedāvātās valodas

Mūsu pieredzējusī komanda slēdz dublēšanas pakalpojumus dažādās valodās, tostarp angļu, ukraiņu, krievu, latviešu, lietuviešu, igauņu, franču, spāņu, somu, somu, zviedru, norvēģu un daudzās citās valodās pēc klienta pieprasījuma. Šis plašais valodu klāsts ļauj jums sazināties ar auditoriju no dažādām vidēm.

Iespaidīgs dublēto filmu saraksts un plaša balss aktieru izvēle

Esam veiksmīgi adaptējuši daudzas filmas un citu audiovizuālo saturu saviem klientiem. Izvēles iespējas starp daudzskaitlīgajiem balss aktieriem nodrošina, ka mēs varam atrast ideāli piemērotu balsi jūsu projektam, sniedzot jūsu auditorijai teicamu un saistošu pieredzi.

Tulkošanas pakalpojumi un zīmola konsekvence

Ja jūsu audiovizuālais materiāls vēl nav tulkots, mūsu lielā un pieredzējusī tulkotāju komanda var parūpēties par to. Turklāt mēs garantējam zīmola konsekvenci, izveidojot terminoloģijas glosāriju, tādējādi nodrošinot, ka jūsu vēstījums saglabājas saskaņots un atbilst zīmolam.

Mēs esam gatavi ķerties pie jūsu dublāžas projekta jau šodien! Pieprasiet cenu piedāvājumu un saņemiet izcilu darba rezultātu par draudzīgām cenām. Nepalaidiet garām iespēju sasniegt plašāku auditoriju, izmantojot mūsu profesionālos un efektīvos dublāžas pakalpojumus.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vienkārši aizpildiet mūsu tīmekļa vietnē esošo kontaktformu, norādot informāciju par projektu, un mēs sazināsimies ar jums, piedāvājot pielāgotu cenu piedāvājumu, kas balstīts uz jūsu konkrētajām prasībām.

Jā, mūsu tīmekļa vietnē ir pieejami vairāki balss aktieru paraugi, kurus varat noklausīties un izvēlēties savam projektam piemērotāko.

Mūsu pieredzējušo profesionāļu komanda pārrauga katru dublāžas procesa posmu, sākot no scenārija tulkošanas un beidzot ar audio miksēšanu, tādējādi pārliecinoties, ka mēs vienmēr nodrošinām augstas kvalitātes rezultātus.