nometne

Balss aktiermākslas akadēmija

Vai jūsu bērns sapņo kļūt par savu iemīļoto multfilmu vai filmu varoni? Pārvērtīsim viņu sapni par realitāti! Bērnu dienas nometne aicina bērnus vecumā no 9 līdz 12 gadiem, aizraujošajā ceļojumā balss aktiermākslas pasaulē. Katru dienu no pulksten 9:00 līdz 17:00 mūsu nometne piedāvā jautrības un mācīšanās prieku ar kuru ievedīsim pārsteidzošajā filmu un multfilmu pasaulē!

Reģistrējies nometnei:

 

par nometnI

Šī unikālā vasaras nometne, kas ir paredzēta bērniem vecumā no 9 līdz 12 gadiem, apvieno aizraušanos ar mākslu, personīgo izaugsmi un praktisku mācību pieredzi nozares profesionāļu vadībā.

Piecu dienu nometnē dalībnieki iesaistīsies interaktīvās lekcijās, attīstīs savas balss aktiermeistarības un runas tehniku, kā arī gūs praktiskas pieredzes iespējas, ierakstot savas balsis dažādos formātos, tostarp dublējot filmas, multfilmas un reklāmas profesionālā studijas vidē.

Ikdienu līdzsvaro aktivitātes brīvā dabā pie skaistās Daugavas, viktorīnas un aktīvas spēles, lai uzturētu augstu enerģijas līmeni. Dalībnieku pieredzi vēl vairāk uzlabo brīvas maltītes un uzkodas visas dienas garumā (2x uzkoda + pusdienas).

Šī burvīgā filmu pasaules ceļojuma beigās katrs bērns dosies prom ar īpašu suvenīru – zibatmiņu, kurā būs personalizēts viņa balss paraugu portfolio. Tas kalpos kā taustāms ieraksts par viņu balss aktiermākslas izpēti, portfolio nākotnei un piemiņa par viņa radošumu un mācīšanos nometnes laikā.

Balss aktiermākslas dienas nometne nav tikai kārtējā vasaras nometne — tā ir unikāla iespēja jūsu bērnam atklāt savu potenciālu, iegūt jaunas prasmes un radīt paliekošas atmiņas.

nometnes cena iekļauj:

  • Interaktīvas lekcijas ar nozares profesionāļiem;
  • Praktiskas nodarbības modernā ierakstu studijā;
  • Veselīgas pusdienas (1x dienā) un uzkodas (2x dienā);
  • Sertifikātu par dalību balss aktiermākslas dienas nometnē;
  • Nometnes fotogrāfijas un video elektroniskā formātā;
  • Nometnei nepieciešamos materiālus;
  • Portfolio – zibatmiņu ar ierakstītajiem balss paraugiem.

programma

Dienas nometne tiek pasniegta krievu un latviešu valodās, attiecīgās valodu grupas, noteiktos laikos

Nedēļa sākas ar interaktīvu ekskursiju pa studiju, iepazīstinot bērnus ar balss aktiera profesiju un dažādiem balss pārraides formātu veidiem. Saistoša lekcija par skaņu – cilvēku, dzīvnieku un priekšmetu – kā avotu un to daudzveidību. Pēc tam seko lekcija par runas paņēmieniem, tostarp pareizajām elpošanas metodēm un runas tempa regulēšanu, ar eksperta padomu par elpošanas izmantošanu cīņā pret nervozitāti. Dienas notikums ir multfilmu ierunāšanas sesija studijā. Līdztekus ierakstam bērniem, kuri nepiedalās ierakstā, nodrošinām aktīvas spēles, kas saistītas ar nometnes tematiku.

Aktiera diena sākas ar digitālo viktorīnu par tēmu “Aktieris”. Bērni mācās par aktiermeistarības pamatlikumiem, attīsta fantāziju. Eksperts dalās ar padomiem, kā pārvarēt kautrību, paverot ceļu improvizācijas prasmju nostiprināšanai. Pēcpusdienas lekcija ir par runas tehnikām, koncentrējoties uz dikcijas uzlabošanu, artikulācijas vingrinājumiem un mēles mežģiem. Diena noslēdzas ar ‘filmu’ ierakstu studijā un ierastajām aktīvajām spēlēm.

Šajā dienā bērni pēta emociju tēmu, sākot ar Digi-viktorīnu “Emocijas”. Interaktīva lekcija par emociju pārvaldību, meistarklase “Lelle runā”. Diena noslēdzas ar ieraksta sesiju reklāmas stilā un ierastajām aktīvajām spēlēm.

Bērniem ir iespēja kļūt par viņu mīļāko varoni! Aizraujoša lekcija par to kā izmainīt balsi un Digi Media skaņu režisora meistarklase. Runas treniņš un ieraksts studijā dublēšanas formātā un ierastajās aktīvās spēles.

Jūsu bērns iemācīsies veidot uzticību un strādāt komandā. Mūsu Digi Media runātāji palīdzēs viņiem atbalstīt savus nometnes biedrus ierakstīšanas sesijas laikā. Diena noslēgsies ar aizraujošu “multi-voice over” ierakstu sesiju, kurā visi bērni strādā kopā!

Nometne latviešu valodā - Oktobris

DatumsValoda
📅 No 23. oktobra līdz 27. oktobrim.
🕘 No 9:45 līdz 17:00.
LAT

Galerija

Galerija

Galerija

Galerija

Galerija